Festiwale

Pokazy fajerwerków, pokazy sztucznych ogni - pokaz pirotechniczny

LUBELSKIE WIDOWISKA PIROTECHNICZNE & FESTIWAL MUZYKI DISCO 2015!

Lubelski Festiwal Sztucznych Ogni jest wydarzeniem, które swoją ideę opiera wokół profesjonalnych widowisk pirotechnicznych. Zgromadzona publiczność wyłoni zwycięzcę zmagań, przyznając tym samym tytuł „Lublin Pyro Champion”. Zaproszeni wykonawcy pokazów konkursowych będą mogli wykazać się na terenie przyległym do Areny Lublin kunsztem pirotechnicznym, który dla lubelskiego widza będzie czymś zupełnie nowym i fascynującym.

zamek

MAGICZNE POKAZY WYKONAJĄ:
1. EFEKT CHEŁM
2. NAKAJA ART
3. CLICK PYRO & ART

Zabawa przy dźwiękach które każdy zna i lubi, chociaż nie każdy się do tego przyznaje… Festiwal Muzyki Disco zapewni potężną dawkę dobrej zabawy przy hitach z tego gatunku wykonywanych przez kilka zespołów Disco Polo m.in. Basta, Power Play, Etna, Jorrgus.

plakat-web


FeuerwerkerSinfonie - Poczdam / Niemcy - 01.08.2014:

Pierwszego dnia sierpnia zaprezentowaliśmy się na festiwalu Feuerwerkersinfonie w Poczdamie. Nie wróciliśmy z pustymi rękoma, zdobywając Nagrodę Publiczności pierwszego dnia zawodów! Niestety zła pogoda drugiego dnia nie pozwoliła dokończyć zmagań pozostałym ekipom, pozostawiając werdykt jako nierozstrzygnięty... Oczekujcie naszego występu za rok! Tymczasem prezentujemy film z naszego pokazu, który został bardzo pozytywnie odebrany zarówno przez Jury, jak i publiczność.

Tymczasem przygotowujemy się do pierwszej edycji Miedzynarodowych Pokazów Pirotechnicznych organizowanych w Katowicach, gdzie 23 sierpnia wystąpią trzy ekipy. Mistrza Pokazu 2014 wyłoni głosowanie publiczności. Serdecznie wszystkich zapraszamy!


Międzynarodowy festiwal fajerwerków w Czechach - I miejsce

W tym roku zadebiutowaliśmy na festiwalu fajerwerków "Soutez Ohnostroja" w czeskim Sokolovie. Wydarzenie to gościło już wiele znamienitych zespołów pirotechnicznych, dlatego widownia w tym miejscu jest dobrze przygotowana do oceny konkursowych zmagań uczestników festiwalu. Oprócz nas, swoje możliwości zaprezentowały 3 firmy z Czech. Jednej nocy strzelane były aż 4 pokazy, dlatego trzeba było się bardzo starać, aby zapaść w pamięć publiczności najbardziej spośród wszystkich uczestników. Nam się to udało i oprócz I miejsca od Jury, otrzymaliśmy nagrodę publiczności. Było to bardzo przyjemne ukoronowanie pracy, jaką włożyliśmy w realizację tego przedsięwzięcia. Tej nocy użytych było 9 modułów systemu Explode. Front pokazu stanowiło 9 miejsc strzałowych oraz 1 miejsce z ładunkami wysokokalibrowymi. Podczas ścisłego finału, niebo zostało zasypane ładunkami, na wysokości od 0 do 150 metrów ponad ziemią.


Festiwal Ogień i Woda - Nysa 2012:

Udało się! Firma EFEKT CHEŁM zdobyła mistrzostwo festiwalu Ogień i Woda, który odbył się 7 lipca na jeziorze Nyskim. Był to nasz 2 występ na tej imprezie - rok temu zajęliśmy 2 miejsce, natomiast tego lata nie mieliśmy sobie równych! Zapraszamy do obejrzenia relacji foto-video:


"Ogień i woda" - Nysa 2011

Tydzień przed festiwalem w Ełku w dniach 9-11 lipca mieliśmy zaszczyt brać udział w festiwalu pod bliźniaczą nazwą "Ogień i Woda" w Nysie, skąd także nie wrócilismy z pustymi rękoma. Ten Festiwal był dla nas rozgrzewką przed najwiekszym tegorocznym festiwalem w Ełku. Pomimo pewnych, nieprzewidzianych trudności zdobyliśmy II miejsce na podium.

Dziekujemy i zapraszamy na kolejne nasze pokazy. Więcej zdjęć znajdą Państwo TUTAJ.


Wicemistrzostwo zdobyte podczas festiwalu sztuk pirotechnicznych "Ognia i wody" - Ełk 2011:

Firma "Efekt" biorąc udział w Festiwalu Sztuk Pirotechnicznych w Ełku wróciła z II miejscem i z tytułem wicemistrza Polski. Festiwal odbył się w dniach 15-17 lipca 2011. Była to rywalizacja z największymi mistrzami Polski takimi jak: Grom Zbig, Surex, Nakaja Art, którzy w swoim dorobku mają wielokrotne zwycięstwa w festiwalach na terenie naszego kraju oraz za granicą. Poniżej niektóre wypowiedzi internautów:

"Jako pierwsza zaprezentowała się firma Efekt z Chełma. Pierwszy pokaz i od razu nokaut. Pokaz był odpalony niemal perfekcyjnie do świetnie dobranej muzyki. Sekwencje zostały zaprojektowane bardzo przemyślanie i oryginalnie. Wszystko zgrywało się dodatkowo, co do ułamków sekundy z akcentami muzycznymi... Dynamika pokazu, dobór efektów oraz synchronizacja całości z podkładem sprawiła, że firma Efekt z miejsca postawiła bardzo wysoko porzeczkę." - fpshooter

"EFEKT - odkrycie festiwalu... mnie sie osobiscie podobal pokaz i synchro bylo bardzo dobre... bardzo dobrze zostal dobrany material, widac ze maja dobry wzor ;)... ogolnie wielki postep od ostatniego razu, jak widzialem ich na zywo :)... firmo EFEKT idzcie dalej ta droga... ogolnie gratulacje" - basto

Dziekujemy i zapraszamy na kolejne nasze pokazy. Więcej zdjęć znajdą Państwo TUTAJ.


Międzynarodowy Festiwal Ogni Sztucznych w Ustce:

2008 rok:

2007 rok:

2006 rok: