Witaj w świecie Efekt Chełm.

Znasz definicję wyrażenia „niezapomniana impreza”?
Wyobraź sobie:
• wyjątkowa okazja,
• wspaniali ludzie,
• fantastyczna zabawa,
• świetna muzyka.
Myślisz jeszcze o czymś ekstra? Przydałaby się wisienka na torcie. Coś, co uczyni, że Twoje show będzie prestiżowe i ekscytujące? Jesteśmy po to, żeby spełnić Twoje sny. W każdym miejscu w Polsce i o każdym czasie możesz na nas liczyć. Wspólnie sprawimy, by niebo zatańczyło w rytm Twoich ulubionych hitów. Sprawimy, że teatr świateł, gwiazd i kolorów będzie bohaterem wieczoru, którego nie zapomni nikt. Już niedługo Twoje widowisko rozświetli szary dzień, a wybuchowa atmosfera przywoła uśmiech i zachwyt na twarzach widzów. Dla Was otworzy się niebo.

 

Nasze referencje

 

OFERUJEMY PAŃSTWU NIESAMOWITE WIDOWISKA PLENEROWE!

Ponieważ nie stosujemy szablonów, ale dedykowane specjalnie dla każdego klienta z osobna rozwiązania, scenariusz pokazu zawsze dopasowujemy indywidualnie, stosownie do rodzaju i rangi imprezy - fajerwerki na weselu - pokazy fajerwerków; pokaz sztucznych ogni na weselu, pokazy pirotechniczne na wesele. Również czas trwania pokazu, towarzyszące mu efekty muzyczne czy laserowe oraz ilość wykorzystanego materiału pirotechnicznego zależą od Państwa oczekiwań. W każdej chwili mogą Państwo liczyć na nasze fachowe doradztwo – zachęcamy do kontaktu!

Stosowane przez nas ładunki różnią się od tych dostępnych na rynku fajerwerków konsumenckich. Są jaśniejsze, mocniejsze, pełniejsze – po prostu efektywniejsze! Zapewniamy wspaniałe emocje uczestnikom różnego rodzaju imprez, w tym:

sylwestrów,
imprez firmowych,
festynów,
dni miast,
jubileuszy,
dożynek,
świąt,
otwarć

i wielu innych,
fajerwerki na weselu, pokaz sztucznych ogni na weselu, pokazy pirotechniczne na wesele

Bardzo chętnie uczestniczymy w festiwalach sztucznych ogni, służymy również fachową wiedzą przy organizacji podobnych wydarzeń.

Jako jedyna firma pirotechniczna w Polsce zbudowaliśmy własny komputerowy system, dzięki któremu dysponujemy nawet 2000 kanałów dla pojedynczych odpaleń fajerwerków w ciągu całego czasu trwania pokazu. Oznacza to, że potrafimy każdy akcent muzyczny przenieść na niebo, które staje się tym samym parkietem dla tańczących w rytm muzyki sztucznych ogni.

Widowisko realizujemy przy pomocy profesjonalnego systemu sterowania pokazem Explode, gwarantującego pełną kontrolę nad wydarzeniami. Explode oparty jest o radiowe nadajniki, co pozwala na przerwanie pokazu jednym kliknięciem – to bardzo ważne w przypadku ewentualnego wystąpienia sytuacji niebezpiecznych.

Zobacz nasze realizacje!

Skala zadania nie ma dla nas znaczenia – z powodzeniem obsługiwaliśmy na przykład pięć zabaw sylwestrowych równocześnie. Nasze umiejętności mogliśmy zaprezentować również podczas międzynarodowych festiwali pokazów pirotechnicznych.

 

Nasze referencje

NASZE OSIĄGNIĘCIA:

 
Sprawdź referencje tutaj!