O nas

Pokazy fajerwerków, pokazy sztucznych ogni - pokaz pirotechniczny

Od 1998 roku pod szyldem firmy Efekt Chełm zabarwiamy nocne niebo, tworząc niespotykane pokazy fajerwerków. Choć strzelamy sztucznymi ogniami, wywołujemy autentyczne emocje!

Z wielką ochotą i swobodą urozmaicimy i wzbogacimy organizowane przez Państwa sylwestry, festiwale, festyny miejskie, jubileusze; wesela - fajerwerki na weselu, pokaz sztucznych ogni na weselu, pokazy pirotechniczne na wesele; otwarcia sklepów, święta i inne imprezy masowe. Nabiorą one zupełnie innych kolorów i wypełnią się fascynującymi dźwiękami, a ich uczestnicy przeżyją fantastyczne show, którego estetyczne i emocjonalne walory zapamiętają na długo.

Zapraszamy do przejrzenia naszej oferty. Dysponujemy nie tylko ponad 15-letnim doświadczeniem, ale również zaawansowanym systemem sterowania, dzięki któremu nasze pokazy to wspólna gra światła i dźwięku. Proponujemy artystyczne widowisko, bez szablonów, a ze stuprocentowym poziomem bezpieczeństwa.

Każdy z ponad 1500 dotychczas przeprowadzonych pokazów był obsługiwany przez naszych przeszkolonych w Wojskowym Instytucie Technicznym Uzbrojenia specjalistów. Legitymujemy się koncesją Ministerstwa Spraw Wewnętrznych na obrót i magazynowanie materiałów wybuchowych. Wszystkie nasze pokazy ubezpieczone są od nieszczęśliwych wypadków na kwotę 2 500 000 złotych.

Dokumenty i certyfikaty:

Kulisy naszych pokazów:

Gwarantujemy uśmiech, zachwyt i gęsią skórkę wszystkich uczestników naszych widowisk.
Pokazy fajerwerków, pokazy sztucznych ogni - pokaz pirotechniczny

Zapraszamy do kontaktu!

Nasze referencje