Widowiskowy pokaz

Pokazy fajerwerków, pokazy sztucznych ogni - pokaz pirotechniczny

Materiał z którego strzelamy:

Bomba cylindryczna jest lepsza od  kulistej, ponieważ zawiera dużo więcej  prochu, efekt świetlny pozostaje zatem  dłużej
na niebie i jest bardziej efektowny. Jako jedna z nielicznych firm w Polsce z kilkunastoletnim doświadczeniem
mamy dostęp do takich materiałów.
 
Z czego strzelamy my – „bomby cylindryczne”
bomba cylindryczna
Z czego strzelają inni – „bomby kuliste”
bomba kulista

bomby-porownanie


Mistrzowski pokaz pirotechniczny:

Głównym zadaniem organizatora pokazu sztucznych ogni jest doprowadzenie do zachwytu zebraną publiczność. Nie jest to rzecz prosta i z pewnością wykonanie tego zadania nie może opierać się o jałowe wystrzeliwanie w niebo jak największej liczby fajerwerków. Niestety, bardzo często właśnie do tego sprowadzają się pokazy i trudno takie szablonowe rozwiązania nazwać widowiskiem. Widowisko ma grać na emocjach i przez długi czas oddziaływać na wiele zmysłów, czasem nawet opowiadać pewne historie.

Nasze pokazy są widowiskami, ponieważ prezentujemy na rozgwieżdżonym niebie przemyślane, zamknięte kompozycje pirotechniczne – zamiast pustej utylizacji jak największej liczby materiałów. Dzielimy je zatem na wstęp, rozwinięcie i zakończenie, a każdy z tych segmentów zawsze ma swoje uzasadnienie i jest niezbędny dla wywołania wśród publiczności autentycznych emocji.

Mistrzowski pokaz fajerwerków to także maksymalne wykorzystanie atutów strefy pirotechnicznej, czyli miejsca, w którym odbywa się pokaz, a które staje się przez moment swoistą sceną teatralną. Dlatego, zanim obmyślimy – wspólnie z Państwem – koncepcję pokazu, dokonujemy dokładnego rekonesansu terenu i zastanawiamy się, w jaki sposób najlepiej wykorzystać jego zalety.

EFEKT CHEŁM gwarantuje, że zorganizowane przez nas widowiska będą niezapomnianym przeżyciem dla uczestników pokazów, a co za tym idzie również dla organizatorów. Wykorzystujemy jedynie profesjonalne, drobiazgowo wyselekcjonowane ładunki wybuchowe, które są nam dostarczane przez wielu importerów. Oznacza to, że zakres obsługiwanych przez nas efektów jest niezwykle szeroki.

 


Muzyka ma znaczenie:

Podczas pokazów korzystamy z profesjonalnego, komputerowego systemu Explode, który znacznie poszerza dostępny arsenał środków i rozwiązań, a także zapewnia maksymalny poziom bezpieczeństwa. W razie nieprzychylnych warunków pogodowych możemy bowiem w łatwy sposób – jednym kliknięciem – zastopować widowisko.

6.

System sterowania pokazem Explode sprawia także, że pokaz jest płynniejszy, gdyż zapewnia nieustanną kontrolę nad materiałem i pozwala na przykład na zdalne odpalenie ładunków rezerwowych. Jest to przydatna opcja w sytuacjach, gdy następują nieprzewidziane, losowe dziury czasowe, w trakcie których widownia może czuć się zniecierpliwiona czy znudzona. Efekt Chełm jest zawsze przygotowana na podobne zdarzenia.

Inną interesującą funkcją systemu Explode jest możliwość doskonałej synchronizacji z wybranym materiałem muzycznym. Dzięki muzyce możemy wpłynąć na większą liczbę zmysłów, a to, przy odpowiednim rozlokowaniu akcentów, pozwala na wystąpienie większej liczby doznań. Podkład muzyczny jest przez nas uprzednio przygotowywany i montowany, tak by perfekcyjnie współgrał z podniebną, wizualną gratką.

Zamawiając w Efekt Chełm pokaz sztucznych ogni, możesz wykorzystać nasz polot artystyczny do kreacji widowiska zsynchronizowanego z Twoimi ulubionymi piosenkami. Wpleciemy je w scenariusz pokazu, co sprawi, że będzie on jeszcze efektowniejszy. Skontaktuj się z nami!

KONTAKt